fbpx

część 4

PRZEDSPRZEDAŻ

Bestsellerowa seria polskich książek dla młodzieży z zakresu rozwoju mentalnego i osobistego.
Ponad 108 000 sprzedanych egzemplarzy.

Pierwszy etap przedsprzedaży do 15 października, a w nim:

KSIĄŻKA + AUTOGRAF + DARMOWA WYSYŁKA + 4 TYG. SZKOLENIE MENTALNE

( 4 x90 min LIVE / sesjaQ&A / e-learning / karty pracy / zamknięta grupa )

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEJ KSIĄŻKI:

Decyzje

Dlaczego tak trudno je podejmować? Czym kierować się w ich wyborze? Jak radzić sobie z konsekwencjami? Czy istnieją dobre i złe decyzje? Jak nauczyć się podejmować słuszne decyzje? Jak działać, by ich nigdy nie żałować?

Rozwój

Jak pokochać niewiedzę? Czym jest rozwój w codzienności?Jak zbudować nastawienie wspierające rozwój? Jak odkrywać potencjał w popełnianych błędach? Od czego zależy efektywny rozwój? Czy rozwój może zaszkodzić? Jak odkryć swój obszar w rozwoju?

Motywacja

Gdzie ją znaleźć? Jaki wpływ ma na Twoje działanie i wyniki? Skąd się bierze? Czy można się od niej uzależnić? Czy motywacja może zaszkodzić? Kiedy jest wsparciem, a kiedy szkodzi? Jak odnaleźć ją w każdym działaniu? Czy można działać bez motywacji?

Sztuka myślenia

Czy myślenie jest stałe na całe życie? Od czego zależy? Czy myślenie może szkodzić? Czym są różne sposoby myślenia? Czy można nie myśleć? Jak myśleć w dobry sposób i co to oznacza? Czy myślenie nas wspiera? Czy ja tworzę myśli, czy myśli tworzą mnie?

BESTSELLER

Dołącz do ponad 108 000 czytelników serii

Chcę być kimś!

Seria swoją treścią pyta, odpowiada, prowokuje do myślenia i działania. Rozwiązuje problemy, kiedy trzeba, daje przysłowiowego „kopa” i zmienia sposób podejścia do życia, by po przeczytaniu młody człowiek zrozumiał siebie i raz na zawsze zapamiętał, że JEST WYJĄTKOWY i ma prawo odnieść sukces! Oczywiście przy swoim zaangażowaniu…
Każda z części zawiera cztery z szesnastu obszarów budowania osobowości młodego człowieka, które autor – Michał Zawadka wyodrębnił na podstawie warsztatów z ponad 120 tysiącami młodych ludzi w całej Polsce.

Książka

Autograf

Szkolenie

Darmowa wysyłka (na terenie Polski)

ZAMIAST

386,70 zł

TERAZ

-66%

129 zł

* – PRZEDSPRZEDAŻ – wysyłka książki w listopadzie. Realizacja szkolenia po wysyłce książki.

POZNAJ AUTORA

Ekspert rozwoju mentalnego i osobistego młodych ludzi i rodzin, pisarz, autor dziewięciu bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży, sprzedanych do tej pory w ponad dwustu pięćdziesięciu tysiącach egzemplarzy. Promotor szeroko rozumianej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu. Przeprowadził ponad tysiąc warsztatów mentalnych. W pracy wykorzystuje niestandardowe metody uczenia, łącząc je z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i mindfulness.
Twórca Szkoły Mentalnej. Autor rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży, a także szkoleń dla nauczycieli i rodziców. Prowadzi mentoring rodzin i młodych ludzi, założyciel Klubu “Uwaga na dzieci” – przestrzeni rozwoju mentalnego dla rodziców. Magazyn Sens określił go mianem “Korczaka naszych czasów”. Doceniany i zapamiętywany za niezwykłą otwartość, wiedzę, wyobraźnię, kreatywność, empatię i uśmiech.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁOTYCH

X