fbpx

BESTSELLER

DOBRZE, ŻE JESTEŚ

Uśmiechologia czeka na Ciebie 🙂 

NASTRÓJ MÓZG NA UŚMIECH

A gdyby tak każdy młody człowiek potrafił patrzeć rano w lustro z uśmiechem i szacunkiem do siebie? Ze spokojem, radością i chęcią odkrywania codzienności. Niezależnie od tego, z czym się zetknie wśród rówieśników, jak ocenia go pędzący świat i jakie oczekiwania do bycia „jakimś” przed nim stawia.

 • Świadomy swoich mocnych stron, pełny akceptacji, z wewnętrzną pasją do rozwoju i z nadanym sobie prawem popełniania błędów.
 • Szczęśliwy – bo jest, a nie – bo coś zaliczył na pięć.
 • Świadomy siebie i pełny poczucia własnej wartości.

Czas zadbać, by to było możliwe!

Na podstawie siedmioletniej pracy warsztatowej z dziećmi i młodzieżą, poznawaniu literatury psychologicznej, społecznej, zagłębiania się w odkryciach neurodydaktyki,  spotkań i rozmów z rodzicami i nauczycielami, przedstawiam pierwszą część Uśmiechologii, z pomocą której Twoje dziecko, Twój nastolatek i Ty sam odbędziecie wspaniałą i niezwykle cenną podróż do poczucia własnej wartości.

UŚMIECHOLOGIA
POZYTYWNA STRONA MYŚLENIA

to ponad 100 stron aktywnych zadań w formie pytań, tabeli, sekcji do uzupełnienia, wykreślanek, rebusów, by zrozumieć i zaakceptować swoje myśli. Kierowana do dzieci i młodzieży, z pewnością zaciekawi i zachęci do przemyśleń również wielu dorosłych.

Czekają na Was wyzwania, które możecie wykonać od razu, jak i takie, które oprócz głębszego zastanowienia się nad sobą, wymagać będą od Was drobnych, lecz wytrwałych działań przez wiele tygodni. Wszystko zaplanowane i ułożone tak, byś krok po kroku odkrywał, budował, wzmacniał i utrwalał poczucie własnej wartości, wiarę i pewność siebie.

Moim marzeniem, celem i intencją jest, by ludzie nauczyli się odpowiednio reagować w sytuacjach:

 • gdy przestają wierzyć w siebie,
 • kiedy dopada ich zwątpienie we własne siły,
 • kiedy są oceniani i zamiast swojej wartości czują strach przed światem,
 • kiedy muszą mierzyć się z rozprzestrzeniającym się jak epidemia hejtem.

Niska samoocena, niskie poczucie własnej wartości może dotknąć każdego z nas, jednak zdecydowanie nie każdy poradzi sobie z nim o własnych siłach. Uśmiechologia to pomocna dłoń wyciągnięta w stronę wszystkich osób, które nie wierzą w siebie i swoje możliwości. To budowanie pozytywnych nawyków mózgu, zwiększających potencjał i świadomość działania.

Jestem przekonany, że narzędzia wspierające myślenie, widzenie siebie, zrozumienie i pozytywne interpretowanie rzeczywistości pomogą rozprawić się raz na zawsze z toksycznymi myślami.

UŚMIECHOLOGIA
WARTOŚCIOWNIK DLA RODZICÓW

Tworząc Uśmiechologię, nie mogłem pominąć rodziców! Jako Tata wiem, że każdy z nas pragnie, by jego dziecko było zdrowe i szczęśliwe.
Uśmiechologia dla rodziców to specjalna edycja dla dorosłych. Wartościownik – to gotowe narzędzie do poszerzania swoich kompetencji i wspierania młodego człowieka w codziennym rozwoju. To kompendium wiedzy o poczuciu własnej wartości i jego roli w życiu, pełne wskazówek, podpowiedzi, przykładów i historii.

W Wartościowniku szeroko przedstawiam:

 • dlaczego ważne jest budowanie poczucia własnej wartości i na jakie przestrzenie życia wpływa,
 • jakie są konsekwencje braku lub obniżonego poczucia własnej wartości, co z pewnością pomoże zacząć Wam działać i wspierać dokładne obszary rozwoju waszych dzieci.
 • przykłady, co w naszej rodzicielskiej komunikacji i zachowaniu względem naszych dzieci będzie wspierające i budujące ich poczucie własnej wartości.
 • różne sytuacje i nasze zachowania, które na codzień niezauważane, mogą zakłócać lub nawet niszczyć poczucie własnej wartości.

Uśmiechologia i Wartościownik to wsparcie Twojego rozwoju, które pomogą Ci każdego dnia w domu, w szkole i w życiu.

WIĘCEJ O KSIĄŻCE 

Uśmiechologia – to połączenie książki i zeszytu ćwiczeń. Znajdziesz tu wiele zadań, dzięki którym dzień po dniu, strona po stronie będziesz bliżej określenia i wykorzystania swoich supermocy!

Tak! trzeba w niej pisać, bo roi się tam od pytań i zadań, bez których nie widziałbym sensu pisania tej książki. Tylko aktywny proces jest w stanie coś zmienić. Sam wiesz, że przeczytanie oferty o wakacjach to coś innego, niż przeżycie ich!

Uśmiechologia uczy realnej zmiany, działania tu i teraz i aktywnego wprowadzania zdobytej wiedzy w życie. Mało tego – do wypełnionych części zawsze możesz powrócić, bo mam dla ciebie GRATIS! – Wiele stron jest przygotowałem jako strony do pobrania, dzięki temu budowanie poczucia własnej wartości Twojego dziecka może trwać tyle ile sami potrzebujecie i stale utrwalać wypracowane osiągnięcia, do czego gorąco namawiam. Cały czas będę tam z Tobą.

W książce znajdziesz przekierowania do filmów wideo, na których nagrałem dla Was dodatkową wiedzę, instrukcję, jak poradzić sobie z niektórymi zadaniami, dlaczego są one ważne i jak je najlepiej wykorzystać.

Nie powiem Ci, że to się zmieni od razu, w przysłowiowe mgnienie oka. Jestem przeciwnikiem teorii, że każdy może wszystko ot tak, bo chce. Nie powiem Ci, że zawsze możesz wygrać i że każde zadanie przyniesie natychmiastową siłę.

Jednak zapewniam Cię, że pracując z tą książką, ze swoim dzieckiem, ze sobą, uczciwie przerabiając ćwiczenie po ćwiczeniu przeprowadzę Cię przez proces poznania siebie i zbudowania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Do sukcesu będę potrzebował tylko dwóch rzeczy:
TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA I TWOJEGO ZAUFANIA… DO SIEBIE

Chcę też byś dzięki pracy z Uśmiechologią nauczył swoje dziecko akceptacji siebie i pełnej zgody na to kim jest. Aby w chwilach słabości, zwątpienia, porażek i hejtu, wiedział, jak może wspierać sam siebie. Uśmiechologia będzie Twoim przyjacielem, który dyskretnie w takich chwilach wesprze Cię dobrym słowem i gotowymi narzędziami.

ZAJRZYJ DO ŚRODKA !

“Uśmiechologia to nie tylko pozytywna strona myślenia – to przewodnik i recepta, jak świadomie wpływać na swój stan, na bycie dla siebie ważnym, na akceptację i zrozumienie siebie prawdziwego, z zauważeniem zdolności, którymi można się dzielić z innymi.” CZYTAJ DALEJ

Iwona Bobrowska-Budny
Talent Management Mentor – Kirov & Partners
Dyrektor Programu MBA HR i Partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego

“Autor z lekkością – a jednocześnie w oparciu o naukowo potwierdzone metody psychologii pozytywnej – inspiruje do tego, co może zrobić każdy z nas (rodzic, nauczyciel, opiekun), aby poprzez zabawę z dziećmi nauczyć je, jak sobie konstruktywnie radzić z własnymi myślami i emocjami. Dla mnie Uśmiechologia to radosny skarb w mojej domowej bibliotece.” CZYTAJ DALEJ

dr Lidia D. Czarkowska
Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, coach, mentor i akredytowany superwizor, założycielka Instytutu Jakości Życia

“Ta książka ma szansę zostać Twoim największym skarbem w chwili, kiedy ją uzupełnisz tym, co jest w Tobie. Książka Michała tworzy przestrzeń dla Czytelnika aby mógł otworzyć się, porozmawiać ze sobą i usłyszeć siebie samego.” CZYTAJ DALEJ

Nadia Kirov
Trener biznesu, wykładowca akademicki, coach, mentor,
Partner i członek zarządu w Kirov.pl i LifeEnergy.pl.

“To książka ważna i potrzebna, a przy tym zupełnie pozbawiona protekcjonalnego tonu. Michał Zawadka podaje przepisy na to, jak wypracować w sobie codzienne, dobre nawyki, które następnie przełożą się na dobre relacje i dobre życie. „Dobro” jest tu zresztą pojęciem kluczowym…” CZYTAJ DALEJ

Robert Halik
Redaktor naczelny BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

“Podoba mi się, że książka nie jest prostą kalką amerykańskiej recepty „keep smiling”, ale zwraca uwagę na rolę doceniania innych, wyrażania w stosunku do nich wdzięczności i uprzejmości. Książka kończy się planem tworzenia nawyków w tym zakresie. Życzę każdemu, aby udało się wdrożyć zmiany, a nasze ulice zapełniły się uśmiechniętymi twarzami!” CZYTAJ DALEJ

Dr Konrad Maj
Kierownik Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych “HumanTech”, Uniwersytet SWPS w Warszawie

Program Uśmiechologii Michała Zawadki jest moim zdaniem fantastyczną odpowiedzią na pytania młodych ludzi i ich rodziców:

– jak odnaleźć siebie w obecnej w rzeczywistości?

– jak zbudować swoją adekwatną ocenę w oparciu o predyspozycje, a nie oceny szkolne, czy oczekiwania rodziców i otoczenia?

– co ja mogę zrobić teraz, aby zrozumieć siebie i być uśmiechniętym oraz szczęśliwym człowiekiem?

 

Uśmiechologia to nie tylko pozytywna strona myślenia – to przewodnik i recepta, jak świadomie wpływać na swój stan, na bycie dla siebie ważnym, na akceptację i zrozumienie siebie prawdziwego, z zauważeniem zdolności, którymi można się dzielić z innymi.

To obowiązkowy podręcznik, jak nauczyć się mądrze myśleć o sobie, zarządzać emocjami oraz odróżniać siebie i fakty od opinii i interpretacji otoczenia.

Jest zbiorem narzędzi i wskazówek do zastosowania od zaraz, jak wykorzystywać obserwację siebie do zbudowania swojej stabilności emocjonalnej, z adekwatną samooceną i poczuciem wartości oraz rozumiejącego swoje moce.

 

Po wykonaniu opisanych ćwiczeń, refleksji na swój temat oraz nauczeniu się bycia wdzięcznym gwarantuję, iż przebudujesz siebie od środka, swój system hormonalny nasycisz endorfinami i oksytocyną, co wpłynie nie tylko na uśmiech, ale na odczuwanie szczęścia w życiu!

Gorąco polecam licząc, iż stronę 13 każdy z nas będzie stosował i przyklei ją w widocznym dla siebie miejscu.

Iwona Bobrowska-Budny
Talent Management Mentor – Kirov & Partners
Dyrektor Programu MBA HR i Partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego

Zawsze cieszą mnie i zachwycają książki Michała Zawadki! Z serca polecam jego najnowsze dzieło – Uśmiechologię. Autor z lekkością – a jednocześnie w oparciu o naukowo potwierdzone metody psychologii pozytywnej – inspiruje do tego, co może zrobić każdy z nas (rodzic, nauczyciel, opiekun), aby poprzez zabawę z dziećmi nauczyć je, jak sobie konstruktywnie radzić z własnymi myślami i emocjami. Podejście  behawioralno-poznawcze w psychologii stanowi bazę do opisanych w prostej i ciekawej formie ćwiczeń i narzędzi. Dzięki temu można nauczyć siebie i dziecko zdrowej obserwacji swoich reakcji, wspierającego sposobu interpretacji wydarzeń i tego, jak zarządzać własnym stanem emocjonalnym. Książka pokazuje też, jak można wzmacniać w dzieciach samoocenę i budować w nich zdrowe poczucie własnej wartości. Uczy doceniania i kształtuje postawę wdzięczności, co zgodnie z badaniami naukowymi chroni przed depresją i zaburzeniami nastroju, wynikającymi z tempa życia, nadmiaru możliwości i osłabienia więzi we współczesnym świecie. Dzięki Uśmiechologii można poznać techniki konstruktywnego radzenia sobie z tzw. porażkami, czyli wyciągania wniosków i uczenia się poprzez doświadczenia, i te dobre, i te trudniejsze, a także budowania dobrych nawyków. Bardzo jestem wdzięczna autorowi za tę książkę – jako mama czwórki dzieci byłabym szczęśliwa, gdyby narzędzia z tej książki były stosowane na co dzień w szkołach – bo dzięki temu młode pokolenie miałoby metody do wzmacniania swojej odporności psychicznej i rezyliencji. A póki co, sama chętnie będę proponować te techniki nie tylko swoim dzieciom, ale też moim coachingowym klientom. Dla mnie Uśmiechologia to radosny skarb w mojej domowej bibliotece.

dr Lidia D. Czarkowska – Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, coach, mentor i akredytowany superwizor, założycielka Instytutu Jakości Życia

Drogi rodzicu, jeżeli kupiłeś tę książkę wnioskuję, że bardzo chcesz pomóc swojemu dziecku, chcesz go wesprzeć i dodać mu siły. W takim razie pierwszą rzecz, jaką powinieneś zrobić dla niego/dla niej, to kupić drugi egzemplarz książki DLA SIEBIE!!!

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe, uśmiechnięte i pełne energii do działania, to po pierwsze sprawdź, czy TY taki jesteś. Sprawdź, jaki jest Twój sposób radzenia sobie z porażką, Twoje poczucie własnej wartości, na ile w Tobie jest wdzięczność i miłość do siebie. Jako mama 17-latki sama wiem, jak bardzo stan emocjonalny naszych dzieci zależy od tego, jak my radzimy sobie z naszymi własnymi emocjami.

Młody Czytelniku, ta książka ma szansę zostać Twoim największym skarbem w chwili, kiedy ją uzupełnisz tym, co jest w Tobie. Michał Zawadka korzysta z narzędzi uniwersalnych dla wszystkich grup wiekowych, wiele z tych narzędzi ja sama stosuję w swojej codzienności i przekazuję swoim dorosłym klientom. Jeżeli w książce natrafisz na coś, co uważasz, że przydałoby się Twoim rodzicom, podziel się z nimi tą wiedzą. Dzisiaj to, że ktoś jest dorosły wcale nie oznacza, że umie się odnaleźć w obecnym szybko zmieniającym się świecie. ?

 

I na końcu: jesteśmy różnorodni i nie każdy z nas jest gotów rozmawiać o swoich problemach, wyzwaniach i lękach, nie każdy jest świadom, że one istnieją. Do tego wielu z nas nie ma obok siebie na tyle bliskiej i zaufanej osoby, przed którą byłby gotów się otworzyć. Książka Michała tworzy przestrzeń dla Czytelnika, aby mógł otworzyć się, porozmawiać ze sobą i usłyszeć siebie samego.

Nadia Kirov – Trener biznesu, wykładowca akademicki, coach, mentor,
Partner i członek zarządu w Kirov.pl i LifeEnergy.pl.

Do docenienia został Ci świat, czyli o tym, że wdzięczności można się nauczyć

Nowa seria książek Michała Zawadki skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, choć osobiście uważam, że przydałaby się także wielu dorosłym. Uczy uważności, wdzięczności, cierpliwości i radości z małych rzeczy – czyli wszystkiego tego, czego nam często brakuje.

Pierwsza Uśmiechologia skupia się na „byciu z samym sobą”, na budowaniu poczucia własnej wartości – co u młodych ludzi jest szczególnie ważne, a czasem – szczególnie (dla nich samych) trudne. Choć nie tylko, bo jeśli Twój podopieczny sięgnie po Uśmiechologię, będzie najprawdopodobniej potrzebował Twojego wsparcia. Relacje z bliskimi są niezwykle ważnym elementem ćwiczeń proponowanych przez Zawadkę, zgodnie z przeświadczeniem, że „moją siłę serca budują”… inni ludzie.

To książka ważna i potrzebna, a przy tym zupełnie pozbawiona protekcjonalnego tonu. Michał Zawadka zwraca się do swoich odbiorców bez zbędnego zadęcia, a o sprawach istotnych mówi w sposób przystępny i zachęcający do działania. Skupia się na rozwoju osobistym i społecznym dzieci i młodzieży, dzieląc się szeregiem konkretnych wskazówek i rozwiązań oraz opracowując jasne i nieskomplikowane mechanizmy działania. Uczy także, że popełnianie błędów jest OK, bo błędy… uczą.

„Działanie”, czyli czynne i aktywne branie udziału w poprawie jakości własnego życia, jest zresztą clou całości. Autor zachęca: „Nie planuj, działaj i zmieniaj świat na lepsze”. Podkreśla jednak, że ta zmiana to proces – ciągły, nieustanny i powtarzalny. To dlatego Uśmiechologia wypełniona jest zadaniami, ćwiczeniami i wyzwaniami, a praca z książką – czyli praca nad sobą – nie kończy się wraz z ostatnią stroną. Przeciwnie, do tego „podręcznika” można (a nawet trzeba!) wracać wielokrotnie, a niektóre zadania przeznaczone są do druku, tak żeby można było je powielać i wykonywać na nowo, w zależności od potrzeb. Dobre nawyki trzeba sobie wyrobić, tak samo jest z poczuciem własnej wartości, a pozytywne myślenie czyli umiejętność „dobrej interpretacji” to… naprawdę ciężka praca. Ale warto.

Michał Zawadka podaje przepisy na to, jak wypracować w sobie codzienne, dobre nawyki, które następnie przełożą się na dobre relacje i dobre życie. „Dobro” jest tu zresztą pojęciem kluczowym – bo nie chodzi tylko o „wygodne” życie albo o życie „łatwe i przyjemne”, a raczej o codzienność wypełnioną uprzejmością, wdzięcznością, szacunkiem i wzajemnym wsparciem (po prostu – Dobrem).  Bo, jak przypomina autor: „Każdego dnia masz wiele okazji na małe uprzejmości. Pamiętaj o tym i rozdawaj je jak najczęściej”! Te „rozdawajki” (Pocieszacze, Doceniacze, Zachęcacze, Rozśmieszacze oraz Dziękówki), do wycięcia i podzielenia się dobrym słowem z innymi, są moim ulubionym elementem Uśmiechologii, bo sam praktykuję tego typu działania. Zawarte w książce, mogą stać się później przyczynkiem do codziennej, spontanicznej praktyki, która nic nie kosztuje, a naprawdę może „zrobić komuś dzień”. Zachęcam, bo „dobro wraca”!

A „Słoik szczęścia” powinien sprawić sobie każdy z nas! Serio!

Robert Halik Redaktor naczelny BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Sporo dzisiaj rozmawiamy o walce z hejtem, ale praktycznie nie mówimy o projektach pozytywnych, które promowałyby uśmiechanie się, życzliwość i serdeczność? Gdyby ludzie od małego uczyli się cieszenia z drobnostek dnia codziennego, byłoby zapewne mniej depresji, frustracji i samobójstw.

Jak pokazują badania, w dzisiejszych czasach ludzie czują się coraz bardziej zagubieni, osamotnieni, a media społecznościowe, mimo swojej nazwy, tylko pogłębiają ten stan. Niby wiemy, że powinniśmy się uśmiechać, ale tak naprawdę nie uczymy tego naszych dzieci. Być może nie wiemy jak to robić – brakuje nam narzędzi i praktycznych ćwiczeń.

Ta książka bez wątpienia może być tutaj bardzo pomocna. Pocieszacze, zachęcacze, doceniacze czy rozśmieszacze to neologizmy, które zapewne zapadną młodym czytelnikom w pamięć. Podoba mi się, że książka nie jest prostą kalką amerykańskiej recepty „keep smiling”, ale zwraca uwagę na rolę doceniania innych, wyrażania w stosunku do nich wdzięczności i uprzejmości. Książka kończy się planem tworzenia nawyków w tym zakresie. Życzę każdemu, aby udało się wdrożyć zmiany, a nasze ulice zapełniły się uśmiechniętymi twarzami!

Dr Konrad Maj
kierownik Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych “HumanTech”, Uniwersytet SWPS w Warszawie

Uśmiechologia jest dla osób, które:

 • chcą czuć się ze sobą szczęśliwe
 • chcą podnieść samoocenę i zbudować poczucie własnej wartości
 • chcą określić swoje supermoce
 • chcą raz na zawsze zmienić złe przekonania o sobie
 • chcą nauczyć się w praktyczny sposób wprowadzać wspierające nawyki myślenia
 • mają plany i marzenia, ale blokują ich przekonania i złe myśli na swój temat
 • mają problem z określeniem swoich silnych stron
 • mają wiedzę, jednak brakowało im dotychczas wspierających narzędzi do wzmocnienia poczucia własnej wartości
 • są rodzicami i chcą zbliżyć się w relacji z dziećmi i wzajemnie się rozwijać
 • są rodzicami i towarzyszą w drodze poznawania siebie swoim dzieciom
 • są rodzicami i chcą dowiedzieć się, jak wzmacniać nawyki i pozytywne myślenie swoich dzieci
 • są nauczycielem i chcą efektywnie wspierać potencjał swoich uczniów
 • są nauczycielem, który docenia zamiast oceniać
 • są nauczycielem, który wierzy, że szczęście ucznia przekłada się na chęć uczenia się i odwagę poznawania świata
 • są nastolatkiem, któremu zależy na świadomym rozwoju
 • są nastolatkiem, który chce poznać i wzmocnić siebie
 • są nastolatkiem, który chce z uśmiechem patrzeć w lustro i niezależnie od ocen świata powiedzieć sobie w oczy lubię siebie

PREMIERA
WYBIERZ IDEALNY ZESTAW DLA SIEBIE!

UŚMIECHOLOGIA
Rekomendowana dla dzieci, nastolatków, rodziców i nauczycieli.

– zadania warsztatowe do druku
– dodatkowe materiały wideo

Cena 44,90

44,90  image/svg+xml Dodaj do koszyka

UŚMIECHOLOGIA + WARTOŚCIOWNIK
Najkorzystniejszy wybór.
Rekomendowany dla dzieci i młodzieży, rodziców, nauczycieli i placówek edukacyjnych.

– zadania warsztatowe do druku
– dodatkowe materiały wideo
– pdf plakaty 12 zasad zarządzania marzeniami 9,90 zł
– pdf plakat motywacyjny 9,90 zł

Wartość gratisów 19,80 zł

Cena 89,80

89,80  image/svg+xml Dodaj do koszyka

WARTOŚCIOWNIK
Rekomendowany dla rodziców, nauczycieli, mentorów.

– zadania warsztatowe do druku
– dodatkowe materiały wideo

Cena 44,90

44,90  image/svg+xml Dodaj do koszyka

UŚMIECHNIJ SIĘ I PODAJ DALEJ – Uśmiechologia już do Ciebie zmierza 🙂

PATRONATY MEDIALNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z premierami książkowymi, artykułami, wykładami, webinarami oraz live’ami Michała, na temat rozwoju osobistego dzieci, młodzieży, rodziny, edukacji.

Dzięki temu zawsze będziesz poinformowany o wydarzeniach, konferencjach i szkoleniach, na których Michał Zawadka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także będziesz miał dostęp i możliwość skorzystać z promocji przygotowanych dla naszych przyjaciół.

Co więcej, zapisując się do newslettera, dostaniesz bezpłatnego ebooka!

MICHAŁ ZAWADKA
Krótka historia uśmiechu autora.

Michał Zawadka

Najbardziej uśmiechnięty autor na świecie.

Doświadczony trener i mówca, promotor pozytywnego myślenia w życiu i biznesie. Optymistyczny ekspert od słów, autor książek rozwojowych dla dzieci i rodziców, promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu.

Keynote speaker. Specjalizuje się w szkoleniach z szerokorozumianej komunikacji, budowania współpracy i relacji, budowania zaangażowania oraz praktykowania technik rozwoju mentalnego celem zbudowania efektywności własnej.

Twórca Mentalnej szkoły. Autor rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży, a także szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Prowadzi mentoring rodzin i młodych ludzi, założyciel Klubu „Uwaga na dzieci” – przestrzeni rozwoju mentalnego dla rodziców.

Posiada doświadczenie trenerskie, na scenie edukacyjnej, szkoleniowej, biznesowej i teatralnej spędził ponad 10 000 godzin. Przeprowadził ponad 1 000 warsztatów mentalnych dla ponad 130 000 uczestników.

Jest gościem licznych festiwali, kongresów, konferencji biznesowych, edukacyjnych, pedagogicznych i społecznych. W roli eksperta ma za sobą ponad dwieście wizyt w telewizji, radiu i prasie.
Magazyn Sens określił go mianem „Korczaka naszych czasów”.

Pracuje na wyobraźni i kreacji, wykorzystuje niestandardowe metody uczenia, łącząc je z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i mindfulness.

Jego książki (między innymi seria Chcę być kimś! i Uśmiechologia) znalazły ponad 250 000 odbiorców.

Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream.
Doceniany i zapamiętywany za niezwykłą otwartość, wiedzę, wyobraźnię, kreatywność, empatię i uśmiech.

Absolwent Uniwersytetu SWPS na kierunku Uważność i współczucie, Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie.

Prywatnie szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego. Miłośnik Dalekowschodnich Sztuk Walki, stepowania, musicalu, chodzenia po górach i gotowania.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁOTYCH

X