fbpx

UWAGA NA DZIECI!

KLUB MENTALNEGO ROZWOJU
W ŚWIADOMYM RODZICIELSTWIE, WYCHOWANIU I EDUKACJI

NIE PRZEGAP KOLEJNEJ SZANSY DOŁĄCZENIA DO KLUBU „UWAGA NA DZIECI”

Dostęp do klubu możliwy jest tylko kilka dni w roku.
Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz prezent,
a my powiadomimy Cię w pierwszej kolejności o otwarciu klubowych drzwi.

CZYM JEST KLUB
“UWAGA NA DZIECI”?

•  W Klubie regularnie rozwijasz się pracując na żywo z Michałem i jego wyjątkowymi gośćmi. Klub to miejsce, gdzie podstawą są wartości, dobre intencje i nastawienie, że każde dziecko jest młodym wartościowym człowiekiem, a każdy dorosły jest wystarczająco dobrym rodzicem.

•  To miejsce mentalnego rozwoju i wsparcia rodziców, nauczycieli i przewodników młodych ludzi, zgodnie z propagowaną i nauczaną przez Michała ideą świadomego rodzicielstwa, w której szczęście dziecka jest konsekwencją samoświadomości rodzica.  Już w dniu dołączenia otrzymujesz dostęp do ponad 210 godzin materiałów rozwojowych zgromadzonych w Klubie.

•  Klub Uwaga na dzieci to miejsce, w którym na rozwój młodego człowieka patrzymy od strony jego potencjału, gdzie podstawą edukacji jest wrodzona ciekawość świata i motywacja wewnętrzna, gdzie komunikacja jest potrzebą zrozumienia i porozumienia, gdzie docenianie jest cenniejsze od oceniania.

CO CZEKA NA CIEBIE W KLUBIE?

Moc historii

Wszystkie materiały, ponad 140 webinarów, sesji Q&A, warsztatów i spotkań z gośćmi to ponad 210 godzin wartości stworzonych od początku Klubu. Są dla Ciebie dostępne już w dniu zakupu. Ich łączna wartość to ponad 6987 zł. Pracuj z nimi i regularnie dbaj o swoją rodzinę.

Z rodzicami przy mikrofonie

24 spotkania rocznie na żywo.
2160 minut wiedzy, ćwiczeń, historii, rozmyślań, zadań w 20 tematach.

Sesje Q&A

24 sesje rocznie na żywo. Kilkaset przepracowanych pytań, wyzwań, zdarzeń, problemów, zagadnień. Konkretne działania, narzędzia, wsparcie, zaufanie i zrozumienie.

Spotkania z gośćmi

6 Ekskluzywnych spotkań z gośćmi – wywiady, wykłady z ekspertami różnych dziedzin, dostępne wyłącznie dla członkiń i członków Klubu.

Myślownik Michała

Cykl 24 inspiracyjnych materiałów wideo rocznie, których esencją są ważne cytaty, opowieści, myśli, prawdy kulturowe, wierzenia, zdarzenia, okraszone analizą, interpretacją i komentarzem Michała.

Chwile Uważności

Cykl 24 materiałów wideo rocznie, dedykowanych uważności, rozwojowi mentalnemu, samoregulacji, afirmacjom, intencjom, emocjom, oddychaniu, medytacji i mindfulness.

Warsztaty

6 warsztatów zoom + Merytoryczne materiały w formie tekstowej – wiedza, ćwiczenia, tworzone wyłącznie dla członkiń i członków Klubu.

Mądrość grupy

Dostęp do wyjątkowej społeczności. Każdy z członkiń i członków klubu jest wyjątkowy i ma unikatową wiedzę oraz doświadczenie w jakiejś dziedzinie. Klub to idealne miejsce do wymiany i dzielenia się tą wartością.

Klubowe bonusy

Członkinie i członkowie Klubu to dla nas wyjątkowi klienci, mają pierwszeństwo do zakupów, premier oraz zapisów na wydarzenia. Mają dostęp do dedykowanych im rabatów na książki, szkolenia, webinary i wydarzenia off-line.

Gwarancja stałej ceny

Osoby wykupujące abonament na 12 miesięcy,
będą miały gwarancję zachowania ceny dostępu
do klubu przy zakupie na kolejny okres.

Dostęp do materiałów

Wszystkie materiały wideo pozostają w Klubie
z możliwością dostępu w dowolnym czasie dla aktywnych członków.

Klub „Uwaga na dzieci” to pakiet usług, opartych o uzupełniające się elementy. Ich różnorodność pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Od spotkań wiedzowych i sesji Q&A na żywo, przez materiały premium, motywację, uważność, po budowanie społeczności. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, żebyście byli zadowoleni z członkostwa niezależnie, czy będziecie zainteresowani korzystaniem ze wszystkich składowych Klubu, czy tylko z wybranych elementów. Klub “Uwaga na dzieci” jest zamkniętą przestrzenią na Facebook’u. W najbliższym czasie Klub zostanie przeniesiony na niezależną stronę internetową – zostanie uruchomiona również pełna biblioteka z archiwami Klubu.

NAD CZYM BĘDZIESZ PRACOWAŁ/A W KLUBIE?

Komunikacja
Relacje
Emocje
Empatia
Partnerstwo
Dobrostan
Motywacja
Uważność
Samoświadomość
Nawyki
Wartości
Edukacja

W KLUBIE ZNAJDZIESZ WIEDZĘ, NARZĘDZIA, UMIEJĘTNOŚCI
I ODPOWIEDZI NA:

 • Jak nauczyć dziecko wyciągać lekcje z popełnianych błędów?
 • Jak nauczyć się słuchać dzieci zamiast własnych przekonań?
 • Jak wspierać motywację wewnętrzną dziecka?
 • Jak uczyć dziecko uważności i jak być uważnym rodzicem?
 • Jak budować z dzieckiem kodeks zasad i wartości?
 • Jak nauczyć się dbać jako rodzic o siebie i swoje potrzeby?
 • Jak dogadywać się z partnerką/partnerem w sprawie wychowywania dzieci?
 • Jak przestać się obwiniać?
 • Jak pozbyć się strachu przed opiniami innych?
 • Jak wytyczać i egzekwować granice?
 • Jak wspierać dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości?
 • Jak znaleźć czas na swój rodzicielski rozwój?
 • Jak lepiej komunikować się z dziećmi?
 • Jak nauczyć się rozpoznawać i regulować emocje?
 • Jak rozpoznać i przepracować swoje schematy działań?
 • Jak budować wartościowe relacje z dziećmi?
 • Jak nauczyć się słuchać z empatią?
 • Jak budować w dziecku samodzielność i odpowiedzialność?

POZNAJ OPINIE KLUBOWICZEK
I KLUBOWICZÓW

To jest fantastyczne, że uczysz nas, Michale, jak pokochać siebie, jak zrozumieć własne potrzeby, jak w ogóle je dostrzec. Bycie dobrym rodzicem zaczyna się od bycia dobrym dla siebie. Doświadczam tego coraz bardziej, przez ten rok w klubie przeszłam ogromną przemianę. Szukałam wskazówek, jak pracować, by stać się lepszym rodzicem. Znalazłam. A dodatkowo, znalazłam ścieżkę do siebie…I poryczałam się…

Chciałam powiedzieć Ci, że robisz świetną robotę. Będąc w klubie 3 miesiące nasze relacje dzieci – rodzice poprawiły się, dużo pracy jeszcze przed nami, ale mamy świadomość nad czym musimy popracować. Metody na złość biorę zarówno dla dzieci, jak i siebie 🙂

Michale po dzisiejszym webinarze czuję, że Cię nie opuszczę aż do śmierci :):):)

Klub „Uwaga na dzieci” to najlepsze, co spotkało moją rodzinę w ostatnim czasie. Każde spotkanie, każdy post, każda piątkowa sesja to niezwykłe lekcje świadomego RODZICIELSTWA, które każdego dnia stawia przed nami nowe wyzwania. Odkąd jestem w klubie „mam większe oczy i uszy” 😉 Jakoś wyraźniej widzę i rozumiem potrzeby i emocje mojego dziecka. Więcej rozmawiamy, częściej doceniamy, a nie oceniamy siebie, pracujemy nad komunikacją. Ćwiczymy uważność i wdzięczność.

„Uwaga na dzieci” to miejsce i społeczność rodziców, którzy pragną czuć spokój i wsparcie w chwilach zwątpienia. Michał, dzięki Tobie droga rodzicielska staje się przyjemną podróżą do odkrywania.

Każde spotkanie w klubie to olbrzymia dawka wiedzy, wskazówek i wartości. A sesje Q&A to deska ratunkowa od ręki!

POZNAJ BLIŻEJ MICHAŁA

Michał Zawadka

Najbardziej uśmiechnięty autor na świecie.

Doświadczony trener i mówca, promotor pozytywnego myślenia w życiu i biznesie. Optymistyczny ekspert od słów, autor książek rozwojowych dla dzieci i rodziców, promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu.

Keynote speaker. Specjalizuje się w szkoleniach z szerokorozumianej komunikacji, budowania współpracy i relacji, budowania zaangażowania oraz praktykowania technik rozwoju mentalnego celem zbudowania efektywności własnej.

Twórca Mentalnej szkoły. Autor rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży, a także szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Prowadzi mentoring rodzin i młodych ludzi, założyciel Klubu „Uwaga na dzieci” – przestrzeni rozwoju mentalnego dla rodziców.

Posiada doświadczenie trenerskie, na scenie edukacyjnej, szkoleniowej, biznesowej i teatralnej spędził ponad 10 000 godzin. Przeprowadził ponad 1 000 warsztatów mentalnych dla ponad 130 000 uczestników.

Jest gościem licznych festiwali, kongresów, konferencji biznesowych, edukacyjnych, pedagogicznych i społecznych. W roli eksperta ma za sobą ponad dwieście wizyt w telewizji, radiu i prasie.
Magazyn Sens określił go mianem „Korczaka naszych czasów”.

Pracuje na wyobraźni i kreacji, wykorzystuje niestandardowe metody uczenia, łącząc je z najnowszymi odkryciami psychologii, neuronauki i mindfulness.

Jego książki (między innymi seria Chcę być kimś! i Uśmiechologia) znalazły ponad 250 000 odbiorców.

Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream.
Doceniany i zapamiętywany za niezwykłą otwartość, wiedzę, wyobraźnię, kreatywność, empatię i uśmiech.

Absolwent Uniwersytetu SWPS na kierunku Uważność i współczucie, Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie.

Prywatnie szczęśliwy mąż i zaangażowany tata Matyldy i Makarego. Miłośnik Dalekowschodnich Sztuk Walki, stepowania, musicalu, chodzenia po górach i gotowania.

DOŁĄCZ DO KLUBU “UWAGA NA DZIECI”

 

PŁATNOŚĆ NA JEDEN MIESIĄC

DOSTĘP NA JEDEN MIESIĄC
219 zł / miesiąc
2628 zł / rok

* Z tego pakietu można skorzystać tylko raz

PŁATNOŚĆ CYKLICZNA PRZEZ PAYPAL

DOSTĘP NA  12 MIESIĘCY
182,50 zł / miesiąc
2190 zł / rok (zamiast 2628 zł)
2 miesiące gratis

* Jeżeli mieszkasz za granicą i potrzebujesz dokonać płatności rocznej przez PayPal, odezwij się proszę na biuro@michalzawadka.pl wyślę Ci dedykowany link

OSZCZĘDZASZ 438 zł

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA ROCZNA

DOSTĘP NA 12 MIESIĘCY
164,25zł / miesiąc
1971 zł / rok (zamiast 2628 zł)
3 miesiące gratis
+ PREZENT
ZESTAW 3 WEBINARÓW

O WARTOŚCI 291 ZŁ

OSZCZĘDZASZ 948 zł

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA OFERTA

NIE PRZEGAP KOLEJNEJ SZANSY DOŁĄCZENIA DO KLUBU „UWAGA NA DZIECI”

Dostęp do klubu możliwy jest tylko raz w roku.
Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz prezent,
a my powiadomimy Cię w pierwszej kolejności o otwarciu klubowych drzwi.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta możliwość odstąpienia od zakupu produktów cyfrowych możliwa jest w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. W przypadku rozpoczęcia korzystania z usługi przed upływem 14 dni za wyraźną zgodą konsumenta (dołączenie do klubu), konsument rezygnuje z możliwości odstąpienia od umowy.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁOTYCH

X